Par autori

Lelde Kovaļova ir Latvijas zīmola "Dream Light Planner" autore un izdevēja. Ikdienā Lelde strādā arī par kino producenti. Leldei ir maģistra grāds audiovizuālajā mēdiju mākslā, mācījusies arī "Literārajā akadēmijā" un kino meistarklasēs ārvalstīs. Lelde ir trīs populāru detektīvromānu autore. Visus romānus izdevusi izdevniecība "Latvijas mediji" 2022.gadā pie lasītājiem nonāks Leldes ceturtais romāns "Tvitera tiesa".

2020.gada gada nogalē notika pirmizrāde Leldes un viņas vīra Vlada Kovaļova veidotajam seriālam "Bezvēsts pazudušās", kurā galvenās lomas atveidoja Latvijas labākie aktieri. 2022.gada sākumā pie skatītājiem nonāca arī daudzsēriju filma "Bezvēsts pazudušās", kas bija turpinājums pirmajai sezonai.

Autore aizraujas ar literatūru, rakstniecību, fitnesa treniņiem, valodu apguvi un plānotāju izdošanu, lai motivētu sievietes piepildīt savus sapņus un veicinātu rakstīšanu ar roku.

  • 2018.GADS

    Pirmā plānotāja tirāža bija tikai 300 plānotāji koši rozā krāsā. Mums nebija pieredzes, bet bija ļoti liela uzņēmība un enerģija. Plānotājs strauji kļuva pieprasīts un populārs, tāpēc mums nācās ar steigu pasūtīt papildtirāžu un meklēt kādu noliktavas telpu.

  • 2020.GADS

    Mums jau ir pastāvīgie klienti, ļoti daudzas lieliskas atsauksmes, arī pirmās kļūdas un kritumi, tomēr nekas mūs neapstādina, jo klienti izvēlas mūsu plānotājus un mēs esam ieguvuši vērtīgu pieredzi un zināšanas.

  • 2021.GADS

    Mēs piepildām sapni par savu biroju un lepojamies ar to, ka daudziem mūsu klientiem plānotāja iegāde nākamajam gadam kļuvusi par iemīļotu tradīciju. Domājam un attīstamies- veidojam jaunus produktus un kaut kur tālumā ( pagaidām vēl tālumā) redzam mūsu produktu arī starptautiskajā tirgū. Sapņi taču piepildās, vai ne?